Facturist

Professional

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- verifica continuitatea si arhiveaza documentele cu regim special;
- este responsabil pentru administrarea si gestionarea documentelor cu regim special;
- verifica corectitudinea datelor inscrise pe instrumentele de plata primite de la clienti;
- verifica situatia scriptica a numerarului colectat in ziua curenta cu cea faptica;
- valideaza in SAP chitantele emise automat si le inregistreaza pe cele manuale;
- inregistreaza biletele la ordin si cecurile colectate din piata;
- emite zilnic registrul de casa si il inregistreaza in SAP;
- opereaza facturile de retur ale CL-ilor in SAP.

CERINTE

- absolvent studii medii/superioare;
- experienta pe o pozitie similara;
- constituie avantaj cunoasterea programului SAP;
- persoana motivata, dinamica, creativa, atitudine proactiva;
- orientare catre client;
- cunostinte PC (Ms.Office).

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru dinamic;
- pachet salarial motivant;
- sansa unei cariere de succes in cadrul unei companii multinationale.

Agentia Professional furnizeaza consultanta si servicii complete in domeniul Resurselor Umane.