Electrician mentenanta

Macon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Executa lucrari de mentenanta preventiva si corectiva pe linie electrica.
• Intervine pentru remedierea defectelor electrice aparute pe fluxul tehnologic.
• Executa manevrele necesare in statia de 6/0.4 kV.
• Raspunde de buna functionare a statiilor de transformatoare 6/0.4 kV.

CERINTE

• Studii medii (scoala profesionala sau liceu de profil: electronica, electrotehnica sau energetic)
• Experienta minim 2 ani pe un post similar
• Experienta in executia / mentenanta instalatiilor electrice joasa
• Atestat ANRE poate reprezenta un avantaj
• Experienta in mentenanta instalatiilor de automatizari

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Se ofera contract individual de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba conform legii, pachet salarial dedicat (tichete de masa, decontare transport la si de la locul de munca, alte facilitati conform CCM) oportunitati de instruire si dezvoltare personala.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

Lider pe piaţa producătorilor de materiale de construcţii din România, cu o activitate de 50 de ani în acest domeniu, MACON Deva şi-a dezvoltat şi consolidat această poziţie pe principii de calitate, profesionalism, seriozitate, performanţă şi respect faţă de clienţi, angajaţi şi colaboratori. Produsele noastre sunt rezultatul implementariii acestor principii şi sunt adaptate diferitelor nevoi arhitectonice, de calitate şi siguranţă. Fabricăm produse permanent adaptate nevoilor şi aşteptărilor clienţilor noştri şi nu ne oprim aici. Strategia de cercetare şi dezvoltare are ca principal obiectiv lansarea unor produse noi prin care să DEPĂŞIM AŞTEPTĂRILE partenerilor şi clienţilor noştri.