Dispecer casa de expeditii

S.C. ANFIDES S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Mentinerea legaturii cu clientii existenti si contactarea de noi clienti
- Mentinerea legaturii cu partenerii de transport existenti si cresterea numarului acestora folosind bursele de transport folosite de companie, dar nu numai
- Intocmirea comenzilor de transport
- Urmarirea comenzilor executate, respectiv verificarea activitatii soferilor si a operatinunilor de transport de la incarcare pana la descarcare

CERINTE

CERINTE
- Utilizarea calculatorului, necesar cunostinte operare MS Office
- Cunostinte de limba engleza obligatoriu (cunostinte de limba maghiara sau germana constituie avantaj)
- Experienta pe un post similar constituie avantaj, dar nu este obligatorie
- Abilitati de vanzare, negociere si prezentare constituie avantaj
- Persoana organizata, ordonata, atenta la detalii, responsabila
- Initiativa si orientare catre rezolvarea eventualelor probleme
- Rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
- Salariu motivant
- Posibilitati de dezvoltare atat pe plan profesional cat si pe plan personal intr-un mediu prietenos si placut

S.C. ANFIDES S.R.L. a fost infiintata in ianuarie 2010, si are ca obiect de activitate intermedierea de transporturi rutiere de marfa pe plan intern si international.