DISPECER

Ams Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- organizeaza, coordoneaza si conduce activitatea de transport din compartimentele pe care le gestioneaza;
- cunoaste pozitia si programul masinilor pe care le coordoneaza;
- cunoaste situatia soferilor pe care ii coordoneaza;
- transmite zilnic beneficiarilor de transport situatia curenta a camioanelor impreuna cu programul de lucru al soferilor;
- preia si accepta comenzile de transport primite;
- optimizeaza rutele si transmite soferilor cele mai bune trasee;

CERINTE

CERINTE:
- CUNOASTEREA LIMBII GERMANE;
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;
- nu este necesara experienta in domeniu;
- nivel ridicat de rezistenta la stres;
- capacitate de auto organizare si gestionare de obiective multiple;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv;

AMS Human Resources este o firma specializata in servicii de recrutare, selectie si evaluare cu peste 10 ani de experienta. Clientul nostru este o companie locala de transport international, aflata in dezvoltare. Daca esti motivat si doresti un loc de munca pe termen lung, te asteptam sa aplici acum!

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare