DIRECTOR SUCURSALA ORADEA

ROCREDIT IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Reprezinta sucursala in relatia cu autoritatile publice si clientii;
-Conduce, controleaza si monitorizeaza intreaga activitate a sucursalei;
-Dezvolta si monitorizeaza actiunile de atragere si pastrare a clientilor, atat prin promovarea imaginii societatii, cat si prin vanzarea produselor si serviciilor oferite;
-Este responsabil pentru atingerea indicatorilor de performanta stabiliti in buget
- Promovarea fata de clienti a unei atitudini care sa permita castigarea interesului acestora prin tratarea cu profesionalism , politete si permanenta preocupare pentru gasirea unei solutii la necesitatile lor.

CERINTE

CERINTE
-Studii superioare economice;
-Experienta in domeniul financiar bancar de minim 2 ani;
-Experienta manageriala;
-Buna cunoastere a mediului de afaceri local;
-Orientare spre rezultat si dezvoltarea afacerii;
-Excelente capacitati de conducere, abilitati de planificare si organizare;

BENEFICII OFERITE

- venit motivant;
- tichete de masa;

DESCRIEREA FIRMEI

INSTITUTIE FINANCIAR NEBANCARA