CTC - Controlor Forja

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este una dintre cele mai importante companii cu capital privat din vestul Romaniei, specializata in productie de componente forjate si prelucrate din otel.

Responsabilitati
- verificarea si masurarea pieselor comform instructiunilor de lucru;
- urmarirea nivelului de calitate al produselor;
- informarea directorului cu privire la calitatea produselor;
- folosirea aparaturii de masura si control:manometru, subler ; interpretare desen tehnic;
- respunde de executarea calitativa a produselor

CERINTE

- studii medii sau scoala profesionala (TCM, tehnic-mecanic)
- experienta minim 2 ani in calitate piese
- desen tehnic; cunoasterea aparturii de masura si control;

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv + tichete de masa, prima de concediu, decontare abonament transport 50% + zone limitrofe 75%, apa minerala.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!