CONTROLOR CALITATE CTC

Faist Metalworking SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-verificarea materiilor prime, materialelor, semifabricatelor si produselor finite din punct de vedere al calitatii (atat dimensional cat si vizual)
-raportarea imediata in cazul constatarii unor greseli care genereaza rebut; oprirea procesului de productie daca este cazul.
-intocmirea rapoartelor interne legat de calitatea si verificarea produselor cf. cerintelor si instruirii interne
-intocmirea rapoartelor de nonconformitate avand grija ca materialul nonconform sa fie identificat si separat din fluxul de productie
-urmarirea fluxului de circulatie al produselor si marcarea acestora conform cu eticheta de trasabilitate

CERINTE

-studii medii
-persoana serioasa, harnica, dornica de a munci cu spirit de observatie, de analiza, de sinteza si de echipa
-cunostinte de masurare cu sublerul
-limbi straine: italiana, engleza (nivel de conversatie)
-cunostinte de operare pe calculator-nivel mediu
-experienta pe o pozitie similara de min.1an (CTC productie)

BENEFICII OFERITE

-salariul se negociaza in urma interviului
-transportul este asigurat gratuit din Oradea
-bonusuri de masa
-bonus anual in functie de rezultatul obtinut la evaluare( contravaloarea a 2 salarii de incadrare)

Faist Metalworking face parte din grupul de companii Faist. Este o firma multinationala infiintata in Bors din 2008 cu aproximativ 200 de angajati, in curs de dezvoltare. Activitatea principala este prelucrarea metalelor, astfel creand diverse componente metalice pentru clienti externi. Pentru mai multe detalii vizitati pagina noastra de internet pe www.faistgroup.com.

Faist Metalworking is part of the group Faist; a company established in 2008, with aproximately 160 employees in continuous development. Our main activity is metalworking, so creating different types of products made of steel or aluminum. For more details please visit our site at: www.faistgroup.com.