Control calitate

ANA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

- verifica din punct de vedere calitativ produsele/semifabricatele pe fluxul de productie;
- efectueaza controlul final al produselor finite
- contribuie la imbunatatirea calitatii produselor finite
- participa activ la identificarea cauzelor neconformitatilor si gasirea solutiilor pentru prevenirea lor

CERINTE

Candidatul ideal

- experienta de minim 1 an in controlul calitatii;
- cunostinte operare PC (Microsoft Office)
- cunostinte tehnice
- spirit de observatie, atentie la detalii
- limba engleza reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

OFERIM:

- conditii foarte bune de lucru;
- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- transport gratuit;
- posibilitatea de a servi o masa calda;
- al 13-lea salariu.

Ana Human Resources s-a fondat în Oradea, în anul 2015, din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Cu o echipă motivată, pregătită și cu experiență, ne angajăm să vă oferim suport în activitățile de resurse umane prin abordări eficiente și complete.

Valorile care ne însuflețesc sunt:

- Creativitate în găsirea soluțiilor de resurse umane
- Adaptare la specificul fiecărui business
- Dedicare și pasiune

Prețuim capitalul uman și credem în contribuția unică a oamenilor la dezvoltarea organizațiilor, motiv pentru care căutăm cea mai bună potrivire între talentul personal și oportunitățile de angajare.