Contabila Contabilitate Financiara

Elias Travel Shop

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Consultare solduri banci on line;
- Intocmire scadentare si transmiterea lor pe mail conducerii;
- Licitatii valutare;
- Operare, on line, plati in lei si in valuta;
- Intocmire si evidenta instrumente de plata (CEC si BO).
- Intocmire registru de casa in lei;
- Intocmire ordine de compensare;
- Alte indatoriri specifice solicitate de conducerea societatii;
- Verificarea inregistrarii corecte in evidenta contabila a tuturor operatiunilor efectuate conform fisei de post

Inregistrare in evidenta contabila:
- Facturi servicii in lei si in valuta;
- Deconturi de cheltuieli;
- Instrumente de plata;
- Receptii materiale, obiecte de inventar;
- Dare in consum materiale, obiecte de inventar, , marfuri protocol – evenimente – marketing.

CERINTE

Cerinte
- Experienta in domeniul contabilitatii financiare ( NU contabilitate primara)
- Studii superioare economice ;
- Cunostinte software de contabilitate;
- Seriozitate,punctualitate,devotament,respect
- Politete,ambitie,responsabilitate
- Spirit de lucru in echipa
- Persoana organizata,comunicativa,responsabila
-CV + POZA

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
- Salariu motivant
- Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica
- Training si instruire

Elias operează ca angrosist și distribuitor de produse alcoolice, nonalcoolice și își propune să devină unul dintre cei mai puternici jucători pe piața specifică, pe care activează.

Politica noastră de activitate este bazată pe pasiune și dedicație pentru construirea de parteneriate de încredere și pe dezvoltarea clienților noștri.

Ne străduim constant să aducem un plus de valoare prin tot ceea ce întreprindem, suntem un proiect ambițios, care va continua extinderea către noi sfere de activitate pentru a consolida o poziție puternică și pentru a asigura accesul la cele mai noi experiențe în materie de distribuție și produse din această nișă.