CONTABILA

S.C. DONATIRO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
-evidenta registrului de casa
-intocmirea scadentarelor
-intocmirea documentelor contabile primare
-intocmirea balantei si bilantului contabil
-intocmirea facturilor si alte documente
-inregistrarea corecta si la a zi a facturilor interne si externe
Descriere firma:
-Firma de transport international

CERINTE

Cerinte job:
-studii superioare finalizate in domeniul economic (financiar-contabil)
-cunostinte si experienta in evidenta contabila primara si gestiune minim 2 ani
-buna cunoastere a legislatiei financiar contabile aflata in vigoare
-cunostinte operare PC (Word si Excel)
-persoana tanara, organizata, atenta la detalii, cu bune abilitati de lucru in echipa, dornica de dezvoltare profesionala
-cunostinte de operare Saga-Soft
-cunostinte de limba italiana la nivel conversational
-cunostinte operare Revisal, intocmire contracte de munca, state de plata, pontaj, raportare registru salariati

BENEFICII OFERITE

Oferim:
-o remuneratie conforma cu prestatia adusa
-un climat de munca foarte bun
-mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica

SC DONATIRO SRL se ocupa cu transportul industrial de produse chimice.