Consultanti / Agenti promovare proiect NOU

Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Part-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Brasov
Cluj Napoca
Covasna
Miercurea Ciuc
Oradea
Tara
ROMANIA
Valabilitate
19-01-2017 : 28-01-2017
0

La acest job au aplicat 6
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
7 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Responsabilitati

Cautam colaboratori in toata tara, pentru dezvoltarea celui mai performant proiect de Marketing Online, in cadrul unei firme internationale in domeniul Leasing Auto.

Cerinte

- cunostinte operare calculator, internet, limba engleza, maghiara sau o alta limba internationala constituie avantaj.
- minim studii medii, perseverenta, implicare, orientare spre client.

Beneficii Oferite

Se poate lucra la domiciliu, program flexibil, part-time sau full-time.
Venituri in functie de performanta, intre 500 – 1000 EUR lunar.
Pentru rezultate deosebite, sunt posibilitati de avansare.

Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne trimiteti un email la adresa: business.academy888@gmail.com

Gaseste toate anunturile pentru meseria Consultant