Consultant vanzari Online

CRYSTAL CALL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul de vanzari va prelua apeluri telefonice cu scopul de a oferi consultanta tip Serviciu clienti pentru un site de cosmetice in limba ROMANA si MAGHIARA
Va lucra de Luni pana Vineri in schimbul de dupa amiaza de la 13:30-22

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Abilitati excelente de comunicare si scriere in limba ROMANA + MAGHIARA
- Studii liceale sau superioare
- Cunostinte in utilizarea calculatorului si rapiditate de operare
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, putere de convingere, seriozitate, spontaneitate

BENEFICII OFERITE

- SALARIU fix+ BONUS DE PREZENTA+ TRANSPORT+ TICHETE 15 Ron+ PREMIU DE VANZARI
- Angajare cu carte de munca

Crystal Call este o companie slovaca activa pe piata de servicii de call center oferind servicii complete in acest domeniu.
Multumita tehnologiei avansate si a personalului calificat care beneficiaza de instruire permanenta facem parte din elita furnizorilor de servicii de telemarketing, telesales si servicii de suport pentru clienti. Din 2004 am realizat peste 950 de proiecte si campanii pentru clienti din toata Europa.
Investim permanent in oameni, procese si tehnologie pentru a asigura un nivel maxim de performanta in serviciile oferite clientilor nostri.
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre din Romania