CONSULTANT VANZARI CU PERMIS DE CONDUCERE- OPORTUNITATE DE ANGAJARE IN ORADEA

Domo Retail SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa identifice si sa satisfaca nevoile clientilor;
Sa maximizeze vanzarile prin fructificarea tuturor oportunitatilor;
Sa cunoasca produsele si promotiile desfasurate de firma;
Sa asigure actualizarea materialelor promotionale conform standardelor companiei
Sa asigure transportul marfii la domiciliul clientilor;

CERINTE

Permis de conducere, cat. B- criteriu eliminatoriu
Obiectivitate
Atentie la detalii
Munca in echipa
Comunicare
Integritate
Orientare catre relatia cu clienti

BENEFICII OFERITE

SE OFERA SALARIU FIX, BONURI DE MASA, MEDIU DE LUCRU PROFESIONIST.

DESCRIEREA FIRMEI

Vrei sa faci parte din echipa Domo?

Suntem o companie cu potential dovedit, unul dintre cei mai puternici retaileri de electronice, electrocasnice, IT si telecom din piata romaneasca.

In filozofie, DOMO inseamna ca avem un set de valori pe care nu le-am incalcat niciodata - respectul fata de cuvantul dat, parteneriatul, perseverenta si seriozitatea.

Vrem sa fim perceputi ca unul din cei mai onesti si de incredere parteneri din mediul de angajatori, iar angajatii nostri sa ne vada ca cei mai apropiati de nevoile lor si sa ne prefere pentru oportunitatile reale de cariera, pentru mediul tanar si dinamic in care isi pot desfasura activitatea.

Nu ezita si aplica acum!
Oportunitatile cresc odata cu oamenii!