Assistent Manager

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
1. Identificarea nevoilor financiare/ de creditare ale potentialilor clienti
2. Colectarea si verificarea documentelor ce alcatuiesc dosarul de credit
3. Analiza solicitarilor clientilor
4. Mentinerea unei legaturi permanente cu clientii, acordandu-le asistenta necesara pe durata parteneriatului cu acestia

CERINTE

1. Experienta in domeniul bancar constituie avantaj
2. Excelente abilitati de planificare si organizare
3. Rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

1. Salarizare motivanta
2. Bonusuri in functie de performante
3. Mediu de lucru tanar si dinamic
4. Posibilitate de avansare

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.
Doar candidatii care corespund sunt selectati pentru stabilirea unui interviu.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!