Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:
- persoane dornice de dezvoltare profesionala si personala;
- experienţa n domeniul vanzarilor / asigurărilor constituie un avantaj
- abilităţi excelente de comunicare şi negociere
- atitudine independentă şi pozitivă, orientare puternică către rezultate
- absolvent al unei instituţii de nvăţămnt superior(constituie un avantaj) sau in curs

Responsabilitati / Realizari

- dezvoltarea unui portofoliu de clienţi proprii
- indeplinirea bugetului de vnzări
- raportarea completă şi corectă, n termen, a activităţii zilnice şi săptămnale, n conformitate cu procedurile existente
- partciparea la sesiunile de training organizate ce catre companie

Oferim:
- componentă fixă a venitului
- sistem de comisioane şi bonusuri atractiv
- training pe domeniile vnzări şi leadership - la nivel naţional şi n cadrul grupului Grawe
- posibilitatea de a dezvolta o carieră pe termen lung n cadrul grupului Grawe

CERINTE

Persoana perseverenta ,disciplinata ,ambitioasa.

BENEFICII OFERITE

se vor discuta la interviu.