Consilier Juridic in cadrul Departamentului Resurse Umane

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu o vechime de peste 50 de ani in domeniul auto, clientul nostru este una dintre cele mai importante companii cu capital privat din vestul Romaniei. Producatoare de piese si subansamble auto pentru piata interna (Dacia Renault/ Ford) si piata externa (Rusia, Africa de Sud, Maroc, Brazilia), compania se afla in cautarea unui consilier juridic cu experienta, pentru departamentul de resurse umane.

Responsabilitati:
- Activitati specifice Departamentului Resurse Umane (recrutare, selectie, angajari, modificari CIM, salarizare)
- Consilierea celorlalte departamente in domeniul juridic
- Informarea celorlalte departamente privind modificarile legislative
- Verificarea tuturor contractelor societatii

CERINTE

- Studii superioare juridice
- Limba engleza minim nivel mediu (B1,B2)
- Cunostinte solide privind legislatia societatilor comerciale,dreptul muncii, drept civil
- Experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Tichete de masa
- Program de lucru: 08.00-16.30

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!