Coleg de echipa - Cadouri Personalizate

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta unul din cele mai importante magazine online din tara cu profil de cadouri, activand pe piata de peste 7 ani.
Cautam o persoana activa, motivata, dornica sa invete in fiecare zi ceva nou!

Te asteptam in echipa!

Responsabilitatile postului:
1. Realizarea de machete grafice pentru produse ealizarea de machete grafice pentru produsele personalizate din cadrul magazinului online;
2. Personalizare fizica a produselor (cani, perne, puzzle-uri etc.);
3. Personalizarea obiectelor vestimentare (tricouri, tricouri in V,
maieuri, hanorace) prezente in cadrul site-ului;
4. Ambalarea, verificarea produselor si expedierea acestora la timp,
conform facturilor emise;
5. Curatarea si pastrarea tuturor echipamentelor de productie pentru a fi in permanenta in conditii optime de utilizare;
6.. Implicarea prin idei noi si constructive in vederea optimizarii;
procesului de realizare si expediere a produselor.

CERINTE

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Persoana serioasa, responsabila si motivata sa evolueze;
- Persoana organizata si determinata in atingerea obiectivelor;
- Buna capacitate de comunicare si de a lucra cu termene limite;
- Spirit de echipa.

Cerinte necesare:
- Cunostinte medii de operare PC;
- Cunostinte de utilizare a programelor grafice (Corel Draw si Adobe Photoshop) - constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea de a invata grafica
- Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tanar

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!