Colector debite/creante

RECUS SPA-Sediu Permanent Desemnat Cluj-Napoca-Sediu Permanent Punct de Lucru Oradea

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucreaza cu noi!

Suntem o multinationala, leader in sectorul recuperarilor de creante, cu o experienta de mai bine de 20 de ani pe piata italiana si in plina expansiune in Romania. Te asteptam intr-un ambient modern, cu un grup tanar si entuziast.

CERINTE

Daca:

- ai un nivel foarte bun de italiana
- esti o persoana organizata si responsabila
- ai bune abilitati de comunicare si interactiune la telefon
- iti place lucrul in echipa
- ai capacitatea de a transforma stresul in energie constructiva

Te vrem alaturi de noi!

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- salariu fix motivant + tichete de masa + premii lunare in baza rezultatelor obtinute
- contract pe perioada nedeterminata
- proiecte interesante si oportunitate de cariera
- training si cursuri de formare, schimb de experienta cu colegii din Italia, teambuilding anual si alte activitati recreative

Te-ai regasit in descriere?
Atunci vino sa cunosti lumea recuperarilor de creante!

Suntem o multinationala, leader in sectorul recuperarilor de creante, cu o experienta de mai bine de 20 de ani pe piata italiana si in plina expansiune in Romania.