Cautam Reprezentatn Comercial

ATT Interim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai terminat facultatea de Constructii sau Arhitectura si esti dornic de a gasii un loc de munca?
Daca cunosti limba germana si ai cunostinte Autocad sau Winarhi esti potrivit pentru echipa noastra.

Cautam persoane tinere care sa se alature echipe noastre pentru functia de REPRENTANT COMERCIAL.

NOI ITI OFERIM:
- Salar de 1500 RON Net;
- Renegocieri salariale la fiecare 3 luni in functie de reevaluarea activitatii;
- Transport asigurat / sau decontat;
- Telefon de serviciu;
- Mediu de lucru tanar si atractiv;
- Conditii moderne de munca.

TU TREBUIE SA:
- Pregatesti si procesezi zilnic comenzile clientilor;
- Introduci in mod corect si modifici comenzile in programul WinArhi si Sistemul informatic;
- Lucrezi in stransa colaborare cu toate departamente interne (logistica, achizitii si productie) in scopul obtinerii de informatii aditionale
- Comunici cu departamentele interne adecvate in ceea ce priveste comenzile, capacitatea de productie, transport si alte probleme legate de procesarea comenzilor;
- Creezi si intretii liste de verificare ale comenzilor;
- Intocmesti rapoarte specifice privind comenzile clientilor;
- Gestionezi reclamatiile clientilor;
- Participi activ la sedintele departamentale; vii cu sugestii de imbunatatire pentru atingerea obiectivelor firmei.
- Este responsabil de imbunatatirea continua a muncii depuse.

Daca crezi ca esti potrivit asteptam CV-ul tau pe: jobs@att-interim.ro
Pentru mai multe informatii ne gasesti la numarul de telefon: 0773 369 288.

CERINTE

- Cunostinte de limba germna la nivel mediu
- Absolvent de facultate cu profil tehnic: Constructii sau Arhitectura
- Cunostintele in domeniul tamplariei PVC sau Aluminiu constituie avantaj.
- Persoana tanara, dinamica, flexibila.

ATT interim este o companie care ofera servicii de recrutare, selectie si leasing de personal.