Cautam agent asigurari agricole zona Bihor

sc.Stamiel.srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam un Agent de Asigurari pentru intregirea unei noi echipe.Daca ai sau nu ai experienta in acest domeniu, daca esti o persoana serioasa si responsabila si vrei sa lucrezi part-time sau full time dand dovada de interes fata de acest job te invitam sa aplici un cv

SC FATA ASIGURARI SA,prezenta tanara pe piata asigurarilor din Romania,beneficiaza de profesionalismul si puterea grupului Generali din Italia,lider pe piata asigurarilor.Prin competenta si seriozitate FATA ASIGURARI SA a devenit o prezenta semnificativa in piata si s-a impus, incepand cu anul 2007,pe segmentul asigurarilor agricole dar si al asigurarilor generale.

CERINTE

-persoana motivata, determinata sa aiba rezultate, preocupare pentru dezvoltarea personala si profesionala, atitudine predominant pozitiva si proactiva

BENEFICII OFERITE

in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de asigurari,broker asigurari