Cauțam colegi pentru o echipa performanta!

Macon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te așteptăm la MACON SRL, Punct de lucru Oradea, str. Uzinelor, nr.12:
- Electrician
- Fochist (autorizat ISCIR clasa A, grupa II)
- Muncitori calificati si necalificati

CERINTE

- Seriozitate, dorinta de a invata, spirit de echipa;
- Disponibilitate pentru a lucra in schimburi;

BENEFICII OFERITE

- Contracte individuale de munca pe perioada nedeterminata;
- Salariu fix, tichete de masa in valoare de 15 lei/zi lucrata si decontare transport;
- Bonus anual, prima Paste, prima Craciun, prima fidelitate;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Calificare la locul de munca;
Persoanele interesate pot sa-si depuna cererile de angajare la sediul firmei MACON
SRL, Oradea, str. Uzinelor, nr.12 sau per e-mail la atocai@macon.ro. Pentru detalii sunati la: 0359.315.114 sau 0359.315.130.

Lider pe piaţa producătorilor de materiale de construcţii din România, cu o activitate de 50 de ani în acest domeniu, MACON Deva şi-a dezvoltat şi consolidat această poziţie pe principii de calitate, profesionalism, seriozitate, performanţă şi respect faţă de clienţi, angajaţi şi colaboratori. Produsele noastre sunt rezultatul implementariii acestor principii şi sunt adaptate diferitelor nevoi arhitectonice, de calitate şi siguranţă. Fabricăm produse permanent adaptate nevoilor şi aşteptărilor clienţilor noştri şi nu ne oprim aici. Strategia de cercetare şi dezvoltare are ca principal obiectiv lansarea unor produse noi prin care să DEPĂŞIM AŞTEPTĂRILE partenerilor şi clienţilor noştri.