Casier depozit

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru are ca domeniu de activitate principal comertul cu amanuntul al produselor alimentare, detinad un depozit de fructe si legume in Oradea.

Experienta nu este obligatorie, dar constituie avantaj.

Responsabilitatile postului:
- Ajuta, cand este necesar, la receptionarea marfurilor;
- Intocmirea facturilor si evidentei acestora;
- Inregistrarea operatiilor de primire si eliberare marfuri;
- Respectarea termenelor limita;
- Colaborarea cu colegii din cadrul firmei in vederea indeplinirii obiectivelor.

CERINTE

- Studii medii;
- Cunostinte minime de contabilitate primara sau calcul;
- Cunostinte minime in programul SAGA – reprezinta avantaj;
- Disponibilitatea la o saptamana de proba platita.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Seriozitate;
- Corectitudine;
- Persoana organizata si punctuala.

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru: luni-vineri, 05:30 – 13:00; 2 sambete/luna;
- Salariul se va discuta in cadrul interviului;
- Colectiv placut.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!