Callcenter Operator

EsoTV Hungary LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Preluarea comenzilor prin telefon ale utilizatorilor care doresc sa cumpere produsele noastre.
Introducerea acestor comenzi in aplicatia software interna ( Se noteaza pe o interfata online datele clientului si denumirea sau codul produsului comandat)
A oferi informatii suplimentare utilizatoriilor nehotariti, a convinge pe acestia sa cumpere produsele noastre.

CERINTE

Cerinte
Abilități dezvoltate de comunicare și relaționare;
Putere de convingere;
Atitudine pozitivă, entuziasm;
Cunoștințe medii de operare PC

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Pachet de beneficii stimulativ: salariu fix+ bonusuri corelate cu performanțele
Trainiguri de specializare și coching profesionist
Angajament pe termen lung
Șansa de a construi o carieră într-un mediu plăcut și dinamic
Program flexibil: full time sau part time
Pentru mai multe informatii:
0770944918 Busanu Veronica

Firma noastra este una din cele mai importante firme care ofera servicii de acest gen in Europa . Cresterea noastra de la an la an este asigurata prin profesionalismul si devotamentul oamenilor care lucreaza la noi, knowhowul, experienta noastra, eforturile noastre de a satisface cat mai mult dorintele si asteptariile clientilor nostrii care ne-au ajutat sa ne mentinem printre primele companii de acest gen.

Suntem o echipă tânăra de profesioniști orientați spre rezultate.