Birou de copiat acte

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta un birou de copiat acte, procesare documente pt. inmatriculari auto, traduceri, asigurari auto si medicale, xerox, rovignete din zona centrala Oradea.
Daca esti o persoana cu un minim de experienta in asigurari, placuta, activa, dinamica, indiferent de varsta si gen, te asteptam sa aplici prin CV-ul tau!

Responsabilitatile postului:
1. Asigura servirea in permanenta a clientilor din birou;
2. Proceseaza asigurari de: - locuinte, auto si medicale, rovignete
3.Pregateste cu atentie documentele pt dosarul de inmatriculare auto;
4. Tehnoredactare documente, cereri, adrese, la necesitatile clientilor;
5. Preluare texte, documente pentrut traduceri; acte pentru Monitorul Oficial;
6. Incaseaza contravaloarea serviciilor prin operare casa marcat;
7.Ocazional redacteaza documente la masina de scris.

CERINTE

1. Avantaj:- Experienta in birou copiat acte, asigurari, procesare documente personale BI, Cert. nastere, documente auto etc.
2. Prezenta placuta si draguta in servirea clientilor, interesata spre a rezolva necesitatile si urgentele in timp util;
3. Obisnuita cu munca de birou;
4. Activa, dinamica, responsabila si onesta;
5. Rezistenta la stres (aglomaratie in birou);
6. Cunostinte minime de PC - fax, scan, Word;
7. Atitudine principiala in relatiile cu oamenii.

BENEFICII OFERITE

1. Sistem atractiv de recompensare prin salarizare fixa + comisioane din clientii proprii;
2. Salariul fix in fctie de experienta: debutant-incepator 1200-1300 ron net, persoana cu experienta 1300-1600 ron net etc.
3. Ex. Comisioane: clienti directi, cunsotinte, persone care intermediaza servicii, inmatriculari etc.
4. Crestere treptata a salariului in functie de motivatie si rezultate la locul de munca;
5. Program zilnic de L-V 8.00 - 16.45 (maxim 17.00 ) – vineri 08.00-15.00.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!