Asistent Vanzari- Lucrator Comercial

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde solicitarilor clientilor si ofera informatiile necesare cu privire la produsele comercializate;
- Opereaza cu programul de evidenta al magazinului;
- Intocmeste facturile necesare.

CERINTE

- Amabilitate, corectitudine si perseverenta;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Flexibilitate, capacitate de adaptare si asimilare de noi cunostinte si informatii.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (baza + procent din vanzarile realizate)

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie, evaluare de personal si diagnoza organizationala. Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati site-ul nostru la www.advancedman.ro.
Oferim clientului nostru, o companie specializata in confectionarea si comercializarea de ferestre de PVC, cele mai moderne si eficiente tehnologii in domeniul identificarii si valorificarii potentialului uman.