Asistent vanzari

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Asistent Vanzari pentru clientul nostru, o renumita companie producatoare de lumanari decorative si menaj! Apreciem daca candidatul este o persoana serioasa, cu experienta minima in vanzari! Proiectul pentru care se face angajare este: Targul de Craciun, Oradea din luna decembrie.

Responsabilitatile postului:
- Cunoasterea ofertei de produse;
- Prezentarea, promovarea produselor catre publicul participant la targ;
- Vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- Urmarirea si atingerea planului de vanzari;
- Cunostinte de operare a casei de marcat.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Experienta minima in vanzari constituie avantaj;
- Disponibilitatea de a lucru sambata si duminica;
- Bune abilitati de comunicare si de vanzare;
- Gandire analitica, spirit de echipa, integritate, orientare catre client.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Seriozitate;
- Putere de convingere;
- Responsabilitate;
- Integritate.

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru: 7 ore/zi, (14:00-21:00);
- Program flexibil de munca;
- Zilele: 24, 25 decembrie sunt zile libere.
- Salariul se negociaza la interviu.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.
Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!