Asistent medical stomatologie cu/fara experienta

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:
1. Pregatirea materialelor necesare tratamentelor dentare conform instructiunilor medicului stomatolog
2. Dezinfectarea si sterilizarea instrumentelor stomatologice conform instructiunilor medicului
3. Pregatirea materialelor pentru luarea amprentelor dentare
4. Programarea pacientilor
5. Pregatirea cabinetului stomatologic pentru desfasurarea optima a actului medical

Aptitudini necesare ocuparii postului:
1. Excelente abilitati de comunicare
2. Rabdare
3. Seriozitate

CERINTE

1. Experienta in domeniu reprezinta avantaj
2. Seriozitate
3. Dorinta de invatare si perfectionare
4. Limba maghiara constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

1. Salarizare motivanta
2. Mediu de lucru modern si extreme de placut

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!