Arhivar

Macon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- verifica, sorteaza, tine evidenta si pastreaza documentele date spre arhivare;
- arhiveaza sistematic documentele grupate in unitati arhivistice, conform nomenclatorului aprobat;
- tine evidenta tuturor intrarilor si iesirilor de unitati arhivistice din depozit in Registrul de evidenta a intrarilor-iesirilor unitatilor arhivistice;
- extrage din arhiva date referitoare la vechime si salarii, necesare intocmirii adeverintelor;
- intocmeste registrele specifice activitatii de registratura generala a societatii;
- preia si distribuie corespondenta si coletele destinate societatii;
- expediaza corespondenta si coletele trimise de catre societate.

CERINTE

Cerinte minime:
- curs de arhivar;
- studii medii;
- experienta anterioara intr-un post similar minim 2 ani;
- cunostinte de operare calculator (in special Microsoft Office);
- abilitati foarte bune de comunicare, organizare, planificare;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial dedicat (se discuta numai cu persoanele selectate la interviul de angajare)
- training permanent;
- posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes.

CV-urile se depun la sediul societatii din Oradea, str. Uzinelor Nr.12 sau per e-mail la: atocai@macon.ro, secretariat.macondeva@gmail.com. Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati telefonic la nr. 0359-315130 sau 0359-315114.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

Lider pe piaţa producătorilor de materiale de construcţii din România, cu o activitate de 50 de ani în acest domeniu, MACON Deva şi-a dezvoltat şi consolidat această poziţie pe principii de calitate, profesionalism, seriozitate, performanţă şi respect faţă de clienţi, angajaţi şi colaboratori. Produsele noastre sunt rezultatul implementariii acestor principii şi sunt adaptate diferitelor nevoi arhitectonice, de calitate şi siguranţă. Fabricăm produse permanent adaptate nevoilor şi aşteptărilor clienţilor noştri şi nu ne oprim aici. Strategia de cercetare şi dezvoltare are ca principal obiectiv lansarea unor produse noi prin care să DEPĂŞIM AŞTEPTĂRILE partenerilor şi clienţilor noştri.