ANGAJAM TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

Ams Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITĂȚI:
- instalarea sistemelor de securitate: efracție, control acces, TVCI, sisteme de detecție incendiu, precum și service-ul acestora în perioada de garanție și post garanție;
- verificarea periodică a echipamentelor instalate;

CERINTE

CERINȚE;
- studii de specialitate: electrotehnică, electronică, telecomunicații, electric;
- permis de conducere cat. B;
- cunoștințe din domeniul sistemelor de alarmă, supraveghere video, control acces, a sistemelor de detecție și avertizare de incendiu;
- disponibilitate la munca de teren, cu program prelungit;
- persoană serioasă, rezistentă la stres și cu spirit de echipă;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv cu posibilități de creștere ulterioară;

AMS Human Resources este o firmă specializată în servicii de recrutare, selecție și evaluare de personal cu peste 10 ani de experiență. Clientul nostru este o companie aflată în ascensiune, care oferă soluții atât în domeniul serviciilor IT&C cât și în domeniul Sistemelor de Securitate. Dacă ești o persoană serioasă, motivată să activezi într-un colectiv tânăr și dornic de reușită, așteptăm să aplici acum.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare