ANGAJAM SOFERI DE INSOTIRE TRANSPORTURI AGABARITICE

PACO IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala angajeaza cu carte de munca sofer pentru insotire transporturi agabaritice, posesor de atestat nominal pentru efectuarea insotirii transporturilor agabaritice obtinut de la Ministerul Transporturilor.

Cautam personal cunoscator de limba engleza si limba germana, in zona ORADEA, LUGOJ, ARAD, DEVA, SEBES, HUNEDOARA.

Cerinte

Vorbitor de limba germana si engleza.
Posesor de autorizatie nominala de insotire transporturi agabaritice.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Telefon de serviciu.
Masina de serviciu tip dubita, dotata dupa standarde europene cu:
- aer conditionat,
- instalatie de tip WEBASTO,
- geamuri electrice,
- ABS si Airbag
- diurna legala de 42.5 lei pentru fiecare zi de deplasare

Salariul este variabil si poate ajunge pana la 2800 lei lunar

CERINTE

- limba engleza
- limba germana

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu tip dubita, dotata dupa standarde europene cu aer conditionat, instalatie de tip WEBASTO, geamuri electrice.
Salariul este de 1500 lei + diurna legala de 42.5 lei pentru fiecare zi de deplasare.

Salariul este variabil si poate ajunge pana la 2800 lei lunar !

DESCRIEREA FIRMEI

LOGISTICA PENTRU TRANSPORTURI AGABARITICE