Angajam Operator mașină aplicat cant

SaraMob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi:
• Descărcarea materiei prime (Pal, MDF, Hi-macs)
• Pregătirea materiei prime
• Aplicarea cantului
• Curațenie la locul de lucru
• Să aibe grijă de utilajul la care lucrează
• Să respecte instrucțiunile de muncă

CERINTE

- Seriozitate
- Responsabilitate
- Disponibilitate cat mai repede

BENEFICII OFERITE

Oferim:
• Salar fix
• Bonusuri de performanță
• Echipament de protecție
• Atmosferă de lucru plăcută
• Posibilitatea de promovare în cadrul firmei
• Seriozitate (salarul și bonusurile se vor primi fără întârzieri)

DESCRIEREA FIRMEI

Design și producție mobilier la comandă.

Oferim consultanță de specialitate în găsirea celor mai bune soluții de amenajare a unui spațiu, fie că este vorba de o locuință, un spațiu comercial sau administrativ.

Implementăm idei folosind o gamă variată de materiale fie că este vorba de HI-MACS, sticlă vopsită, sticlă șablată, inox, aluminiu, MDF vopsit, MDF acrilat, MDF înfoliat, MDF furniruit, lemn masiv, o gamă largă de PAL melaminat, piele și stofe pentru capitonat și tapisat.

Mobilierul se realizează la comandă, în urma unui proiect bine stabilit, după dimensiunile, materialele, culorile și accesoriile alese împreună.