Angajam Operator CNC

SaraMob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studierea documentației de execuție
Programarea centrului de comandă numerică
Stabilirea originii coordonatelor
Reglarea inițială a centrului de comandă numerică
Controlul pieselor executate pe centrul de comandă numerică
Depozitarea pieselor prelucrate

CERINTE

- Seriozitate
- Responsabilitate
- Disponibilitate cat mai repede

BENEFICII OFERITE

Oferim:
Salar fix
Bonusuri de performanță
Echipament de protecție
Atmosferă de lucru plăcută
Posibilitatea de promovare în cadrul firmei
Seriozitate (salarul și bonusurile se vor primi fără întârzieri

DESCRIEREA FIRMEI

Design și producție mobilier la comandă.

Oferim consultanță de specialitate în găsirea celor mai bune soluții de amenajare a unui spațiu, fie că este vorba de o locuință, un spațiu comercial sau administrativ.

Implementăm idei folosind o gamă variată de materiale fie că este vorba de HI-MACS, sticlă vopsită, sticlă șablată, inox, aluminiu, MDF vopsit, MDF acrilat, MDF înfoliat, MDF furniruit, lemn masiv, o gamă largă de PAL melaminat, piele și stofe pentru capitonat și tapisat.

Mobilierul se realizează la comandă, în urma unui proiect bine stabilit, după dimensiunile, materialele, culorile și accesoriile alese împreună.