Angajam Montator

SaraMob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Să preia proiectul de la responsabilul tehnic și să îl ducă la bun sfârșit
Să pună întrebări în momentul când nu e sigur de ceva, în așa fel încât produsul finit sa fie același ca cel din proiect
Să fie responsabil de proiectul care îl are de finalizat
Să fie dispus să meargă la montat fie în oraș, fie în afara orașului

CERINTE

- Seriozitate
- Responsabilitate
- Disponibilitate cat mai repede

BENEFICII OFERITE

Salar fix
Bonusuri de performanță
Echipament de protecție
Atmosferă de lucru plăcută
Posibilitatea de promovare în cadrul firmei
Seriozitate (salarul și bonusurile se vor primi fără întârzieri)

DESCRIEREA FIRMEI

Design și producție mobilier la comandă.

Oferim consultanță de specialitate în găsirea celor mai bune soluții de amenajare a unui spațiu, fie că este vorba de o locuință, un spațiu comercial sau administrativ.

Implementăm idei folosind o gamă variată de materiale fie că este vorba de HI-MACS, sticlă vopsită, sticlă șablată, inox, aluminiu, MDF vopsit, MDF acrilat, MDF înfoliat, MDF furniruit, lemn masiv, o gamă largă de PAL melaminat, piele și stofe pentru capitonat și tapisat.

Mobilierul se realizează la comandă, în urma unui proiect bine stabilit, după dimensiunile, materialele, culorile și accesoriile alese împreună.