Angajam agent comercial la o firma cu peste 22 de ani pa piata

TREND IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prezentarea,promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei
-administrarea si dezvoltarea portfoliului de clienti, extinderea numarului de clienti si mentinerea celor existenti
-cunoasterea si manipularea produselor comercializate
-facturare, incasare numerar

CERINTE

-studii superioare sau medii (minim bacalaureat)
-cunoasterea limbii romana si maghiare la nivel de conversatie
-permis de conducere catB cu experienta ( minim 3 ani)
-spirit de echipa,seriozitate,devotament si loialitate fata de companie
-simt comercial, abilitati de negociere si rezolvarea problemelor
-gandire pozitiva,cunostinte operare calculator

BENEFICII OFERITE

salariu fix+bonuri de masa+bonus vanzari
program de lucru 8ore/zi ,luni-vineri orar 9-17

Firma se ocupa cu comert en gros elemente de imbinare si fixare fiind una dintre cele mai vechi companii in acest domeniu.Avem o clientela larga in judetul Bihor,Satu Mare, Salaj, Maramures,Arad si Cluj.