Ajutor vopsitor

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este cel mai mare distribuitor de aparate de fitness provenite din USA si Europa, de la cele mai reprezentative branduri internationale de profil, cu o gama diversa de echipamente premium si solutii complete pentru sali de fitness si culturism.

Responsabilitatile postului:
- Curatirea cadrelor metalice prin slefuire, degresare;
- Indepartarea reclamelor si a altor materiale (uneori posibil sablare);
- Vopsirea componentelor curatate cu pulbere in camp electrostatic;
- Respectarea termenelor de executie si a calitatii lucrarilor efectuate.

CERINTE

- Studii medii;
- Cunostinte de utilizare a PC-ului si a altor programele uzuale;
- Cunostinte la nivel conversational a Limbii Maghiare - obligatoriu.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Persoana harnica si constiincioasa;
- Seriozitate;
- Organizare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu de inceput: 1.500 Ron/Net, cu crestere ulterioara;
- Program de lucru: Luni-Joi: 08:00-18:00; Vineri: 08:00-14:45;
- Transport asigurat.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!