INGINER ELECTRIC

SEI GENERAL CONTRACTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectare,desen in autocad,evaluare oferte in domeniu electric;
- Cunostinte necesare: aparataj electric, calculul elementelor instalatiilor electrice, tablouri electrice, actionari electrice, elemente de automatizare, tehnici moderne de realizare a instalatiilor electrice, cunoasterea programelor de proiectare asistata (CAD/ CAE);
- Supervizarea echipei de executie si emiterea de instructiuni de lucru;
- Oferirea de suport tehnic pe parcursul executiei proiectului si realizarea modificarilor de rigoare;
- Verificarea corectitudinii, a calitatii lucrarii de montare a instalatiilor electrice;
- Verificare functionalitatii instalatiilor electrice;
- Mentinerea relatiilor cu clientii
- Acordare asistenta tehnica

CERINTE

- Limba engleza este obligatorie
- Limba italiana nivel mediu sau incepator
- Cunostinte de MS Office si AutoCAD;
- Autorizarea ANRE constituie un avantaj
- Experienta min 3 ani ca inginer instalatii electrice de joasa, medie si inalta tensiune;
- Carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii rezidentiale si nerezidentiale