Tehnician service Tractoare si Utilaje agricole OLTENITA

Agribusinessjob Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptia echipamentelor, punerea lor in functiune si instruirea operatorilor care vor lucra cu ele
- Deplasarea la sediul clientului pentru intretinerea echipamentelor
- Diagnosticarea si reparatia atunci cand este cazul
- Intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor

CERINTE

- Experienta in domeniul mecanic, diagnoza electronica si in automatizari
- Disponibilitate la deplasari
- Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi
- Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa

Knowledge
- Studii tehnice de specialitate in domeniul mecanic, electric sau hidraulic
- Cunostinte bune PC- Word, Excel, Outlook
- Permis de conducere- categoria B
- Limba engleza la nivel mediu obligatoriu

BENEFICII OFERITE

angajament pe termen lung
cariera in cadrul unei companii internationale
pachet de beneficii atractiv

Agribusinessjob, agentie de recrutare specializata in agricultura
www.agribusinesjob.com
Contact aplicatii cv@agribusinessjob.com