Posturi pentru Medici Stomatologi in Romania

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

VPL Healthcare recruteaza pentru clientul sau, clinica din Romania, 2 medici stomatologi.
Posturile sunt deschise in cadrul unei clinici private din Oltenita, judetul Calarasi.
Clinica este noua, beneficiaza de un mediu de lucru placut, aparatura de ultima generatie si o echipa formata din medici cu experienta in domeniu.
Beneficii :
• Salarizare atractiva: venit procentual sau salariu fix
• Program de munca flexibil : zilele si intervalul orar se stabilesc de comun acord cu angajatorul
• Contract pe perioada nedeterminata
Daca sunteti interesat/a de aceste posturi, sau daca doriti informatii suplimentare, va rugam sa completati formularul atasat, iar unul dintre consultantii nostri va vor contacta in cel mai scurt timp.
Va multumim !
Echipa VPL Healthcare

CERINTE

Profilul Medicului:
• Medic stomatologie generala
• Reprezinta un avantaj specializarile in protetica, odontoterapie sau estetica
• Experienta profesionala de minimum 3 ani
• Profesionalism, aptitudini de munca in echipa si bune abilitati de relationare

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.