Asistent Farmacist Oltenita

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Desfăşoară activitatea de eliberare a medicamentelor non-OTC în farmacie numai sub îndrumarea farmacistului;
• Divizează şi ambalează, sub îndrumarea farmacistului, produsele elaborate în farmacie;
• Răspunde şi efectuează recepţia calitativă şi cantitativă a produselor, pe baza facturilor emise de furnizori;
• Aranjează în oficină produsele, respectând seria şi termenul de valabilitate;
• Întocmeşte notele interne de recepţie (NIR-urile ) pentru facturile de marfa intrate in farmacie;
• Predă încasările rezultate din vânzări farmacistului din tură, care întocmeşte Registrului de casă.

CERINTE

• Studii de bază: Colegiul pentru asistenţi de farmacie;
• Postul nu necesită experienţă;
• Cunoştinţe operare PC;
• Drept de libera practica farmaceutica valabil (certificat membru OAMMR vizat anual).

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv;
• Decontare transport;
• Pachet de relocare daca va fi cazul;
• Program de lucru flexibil.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro