ANGAJAM RECEPTIONERA !

SELENA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primirea persoanelor din afara si indrumarea acestora spre departamentele competente sau sala de intalniri;
Indeplinirea activitatilor de protocol;
Asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul societatii;
Desfasurarea cu acuratete si promptitudine, a activitatilor de secretariat si admnistrative, precum :
Preluarea, directionarea si expedierea corespondentei electronice si fizice;
Intampinarea vizitatorilor si informarea angajatilor cu privire la sosirea acestora, inregistrarea si pastrarea evidentei vizitelor;
Asigurarea bunei functionari a facilitatilor din organizatie prin mentinerea legaturii cu firmele furnizoare;
Asigurarea si mentinerea relatiilor optime de lucru cu toate departamentele companiei;
Raspunde de preluarea corespondentei sosita pe adresa firmei;
Asigurarea suportului pentru colegii din alte departamente atunci cand este solicitata.

CERINTE

Dorinta de invatare si atitudine pro-activa;
Cunostinte MsOffice (word, excel);
Cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv+tichete de masa+ abonament medical

Grupul Selena este producătorul şi distribuitorul internaţional al unei largi game de produse chimice pentru construcţii, pentru utilizatorii profesionişti şi cei casnici. Selena îşi distribuie produsele în mai mult de 50 de ţări de pe 4 continente. Grupul cuprinde 30 de companii din întreaga lume, inclusiv 12 fabrici de producţie. În prezent, grupul Selena este al patrulea mare producător de spume poliuretanice din întreaga lume şi concurează cu succes cu producători internaţionali cu o lungă tradiţie pe pieţele internaţionale de produse chimice pentru construcţii.