Zidar klinker in Olanda

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam zidari pentru diferite proiecte in Olanda. Oferim contract Olandez si full time
Cautam candidate flexibili si rapizi care sunt dispusi sa puna cel putin 400 de caramizi/zi
Se lucreaza la constructia de cladiri civile, apartamente, azil.
Plecari in luna Aprilie!

CERINTE

Se ofera:
Salar: 450 Euro Net/saptamana – 2000 euro net/luna
Orele suplimentare sunt platite cu 125%
Se lucreaza 40 de ore
Perioada contract minim 20 de saptamani
Cazare – asigurata si platita de catre angajator

Cerinte:
Cunostinte de limba engleza sau germana la nivel conversational
Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara
Experienta anterioara in Olanda constituie avantaj
Plecare cu masina personala constituie avantaj
Detinerea certificatului VCA constituie avantaj
Candidatii trebuie sa duca cu ei scule si unelete: ex: ciocan, creion, si echipament de protective: bocanci, salopeta, casca

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.