ZIDAR

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profil: zidărie
Informatii despre profilul:
- De stabilire a cărămidă, trebuie să fie capabil să se stabilească cel puțin 800 de pietre pe zi.

cerinţe:
- Engleză, germană sau olandeză: de conversație (cel puțin 1 din 2)
- Masina proprie si permis de conducere (cel puțin 1 din 2, ei vor lucra și de călătorie în echipă)

CERINTE

Un alt punct de atențiile sunt:
- Capabil de a lucra în echipă
- Experiența ca zidar
- Asigurare de sanatate, conform legii 20,25 euro / saptamana - pentru asigurare de sănătate,

OBS:
- La sfârșitul fiecărei luni candidații vor primi banii înapoi - 60 euro
- -VCA - Reprezintă un avantaj,
- În cazul în care nu au certificat VCA, agenția îi va ajuta să-l obțină în Olanda
- Salariu: - Start Salariu: 450 euro / saptamana / Netto
- Posibilitatea de renegociere - după 2 luni - 1950 euro / luna / Netto
- Program de lucru: - Luni - Vineri, posibil Sâmbătă - 40 / saptamana, depinde de partea de construcție și costumer

BENEFICII OFERITE

Cazare

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate