Vulcanizator, Olanda, 1500 EUR net/lună + cazare

silverhand.ro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Silverhand România este o companie multinațională de încredere, lider pe piața europeană de recrutare, cu cele mai multe oferte de muncă în Germania și Europa!

Suntem recunoscuți pentru profesionalismul și rapiditatea noastră. Prin intermediul nostru primești un contract legal de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicală în Olanda. Echipa noastră te ajută să găsești rapid jobul ideal.

Aici găsești consultantul tău Silverhand:
silverhand.ro/silver-team/
Limba engleză la nivel conversațional este o cerință obligatorie

SILVERHAND România recrutează pentru un client regulat din Olanda:

Vulcanizator, având un salariu de 1500 EUR net/lună + cazare plătită de firmă

Te asigurăm ca serviciile noastre sunt și vor rămâne mereu gratuite!

CERINTE

Cerințele postului:
• cunoașterea unei limbi străine: engleză, nivel conversațional;
• experiență în domeniu;
• permis de conducere cat. B;
• seriozitate și punctualitate din partea candidaților;

Atribuții:
- schimbat și echilibrat roți

BENEFICII OFERITE

Vei beneficia de:
• un salariu de 1500 EUR net/săptămână;
• cazare asigurată și plătită de angajator, incluzând cheltuielile de întreținere;
• contract de muncă încheiat direct cu angajatorul olandez;
• posibilitate de a primi un avans după 40 ore lucrate;
• dreptul la concediu;
• un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;
• traducerea în limba engleză oferită GRATUIT de compania noastră;
• îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
• asigurări (medicală, în caz de accident);
• dezvoltare și avansare pe plan profesional;
• loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Silverhand este o agenție multinațională de ocupare a forței de muncă cu sediul principal în localitatea Poznan, din Polonia. Primul punct de lucru din România este deschis din decembrie 2014, în Timișoara, timp în care aproximativ 600 de persoane au obținut un loc de muncă în Germania la angajatori de top, verificați de compania noastră. Recrutăm din mai multe țări, deținem 3 birouri în Polonia și câte unul în România, Ungaria și Slovacia.

Succesul pe care compania l-a repurtat în ultimii ani se datorează, în principal, unei munci intensive și bine-gândite, precum și a unui set de valori bine stabilit, enumerând aici onestitatea, corectitudinea, simțul răspunderii și respectul față de semeni.

Pentru noi, munca nu reprezintă o marfă!