Vopsitori industriali Olanda

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru din Olanda recrutam vopsitor industriali pentru a vopsi parti de mobilier de bucatarie. Se accepta candidati care au lucrat in fabrici de mobilier sau pe santiere navale si au experienta in aplicarea vopselelor pe diverse suprafete lemnoase.
RESPONSABILITATI:
Aplicarea corecta a vopselelor pe suprafetele lemnoase, respectand indicatiile si particularitatile fiecarei suprafete si tip de vopsea. Cunoasterea metodelor de aplicare a vopselelor cu luciu.

Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0720 878 151 - 0775 327 497 sau pe mail la: office@job4life.ro

CERINTE

CERINTE:
Experienta recenta - minimum 4 ani pe un post similar;
Masina proprie - avantaj;
Cunostinte de limba germana sau engleza la nivel mediu B1;

BENEFICII OFERITE

OFERTA SALARIALA:
1800 EUR/LUNA NET
40h/saptamana + posibilitatea orelor suplimentare

BENEFICII:
Cazare asigurata de angajator in STUDIO (camera+baie+bucatarie)
Contract de munca temporar semnat si declarat in Olanda;
Asigurare medicala;

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.