Vopsitor auto Olanda

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

O companie specializata in repararea de automobile se afla in cautarea de vopsitori auto, motivati si cunoscatori de limba engleza la nivel conversational.Candidatii ideali sunt cei dornici sa lucreze in strainatate, cu initiativa si o conditie fizica buna.

Conditii salariale: 1600 euro / net / luna

Experienta necesara: Experienta recenta 5 ani pe un post similar.

Responsabilitati:

- Observarea, recunoașterea și raportarea cu privire la starea vehiculului

- Interpretarea și punerea în aplicare a datelor tehnice de instruire

- Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor ce necesită reparații

- Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță

- Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii

- Pregătirea mașinii pentru vopsire

- Vopsirea mașinii, amestecul vopselelor, în scopul obținerii nuanțelor cerute, folosirea cabinei de vopsit

- Depozitarea în siguranță a diluanților și a altor produse folosite în procesul de vopsire

- Raportarea oricărui defect la managerul de linie

- Asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service

- Menținerea zonei de lucru curate și ordonate.

CERINTE

- Experiență obligatorie de minim 5 ani pe o poziție similară

- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional

- Studii tehnice de specialitate

- Deținerea unui permis de conducere prezinta avantaj

- Detinerea unei masini personale si disponibilitatea de a se deplasa cu ea prezinta avantaj

Limbi straine: Engleză – nivel conversational

Educatie: liceu/scoala profesionala

Competente specifice: Permis de conducere (Cat B) prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

-Program de muncă: de Luni – Vineri (de la 8:00 la 17:00)

-Cazarea este asigurată de către angajator contra cost (300 euro/ luna)

-Asigurare medicala contra cost (80 euro / luna)

-Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare

-Ore de muncă garantate: 38 / ore / săptămână

-In cazul in care candidatii nu detin masina proprie compania le pune la dispozitie o masina contra cost ( 2 euro / zi)

-Inainte de a incepe munca candidatii vor fi supusi unei probe practice eliminatorii in Olanda

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate