Tubulatori Yacht-uri – Instalatii PP, PE - OLANDA

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza Tubulatori Yacht-uri – Instalatii PP, PE pentru un proiect in Olanda.

Descrierea jobului: Montarea țevilor din plastic PP, PE pentru apă potabilă, ventilație, santină, evacuare. Măsurători și trasee de conducte. Tăierea, lipirea și laminarea conductelor din plastic.

NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI!

Locatie – Olanda
Domeniul de activitate: constructii navale/yacht-uri

CERINTE

- Experiența obligatorie: Sudura in plastic
- Cunostinte de limba Engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- Salarizare: 14 Euro BRUT /ora - pentru 40 ore lucrate, candidatul va primi 400 Euro NET pe saptamana;
- Durata proiect: 6 luni (zilele libere si concediul se vor stabili cu angajatorul);
- Compania angajatoare plateste: cazarea si asigurarea de sanatate conform legislatiei olandeze;
- Angajatul plateste: transportul dus/intors OLANDA;

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro