Tinichigiu Auto Olanda

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de plasare forta de munca din Olanda cauta tinichigii auto pentru diverse companii de renume din Olanda. Se lucreaza in principal in fabrica. Sunt la mare cautare candidatii cu experienta, motivanti, si cu cunostinte de limba engleza

Responsabilitati:
- Eliminarea componentelor deteriorate în conformitate cu instrucțiunile de muncă
- Observarea, recunoașterea și raportarea cu privire la starea vehiculului
- Interpretarea și punerea în aplicare a datelor tehnice de instruire
- Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor
- Eliminarea și depozitarea în condiții de siguranță a componentelor de vehicule, lichide și gaze
- Reasamblarea vehiculelor după reparație într-un mod sigur și competent acordând o atenție concentrată calității muncii
- Reconstruirea mașinilor după reparație
- Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță
- Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii
- Raportarea oricărui defect la managerul de linie
- Asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service
- Menținerea zonei de lucru curate și ordonate

CERINTE

Experiență obligatorie de minim 5 ani pe o poziție similară
- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional scris și vorbit
- Studii tehnice de specialitate
- Deținerea unui permis de conducere cat B.– cerinta obligatorie
- Abilitatea de a lucra independent.
Studii: Școală profesională
Limbă străină: Engleză: Mediu;

Alte informații:
Program de muncă: de Luni – Vineri (de la 8:00 la 17:00)
Cazarea este pusa la dispozitie de angajator contra sumei de 300 Euro/luna
Asigurarea medicala obligatorie 80 euro suportata de angajat.
Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare
Ore de muncă garantate: 38 / ore / săptămână
In cazul in care candidatii nu detin masina proprie compania le pune la dispozitie o masina contra cost ( 2 euro / zi)
-Inainte de a incepe munca candidatii vor fi supusi unei probe practice eliminatorii in Olanda

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.