Tapiter Olanda

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie specializata in reconditionare de mobilier se cauta tapiteri.
Se va lucra intr-o fabrica mica cu aproximativ 10 de angajati. Fabrica de mobilier este situata in Dreumelen (langa Tiel).

Responsabilitati:
- se vor taia mecanic si manual materialele de tapiterie
- se va lucra cu piele de calitate
- se pregatesc si se lucreaza materialele pentru umplutura si adaptarea, legarea si fixarea arcurilor din mobila
- coaserea materialului de umplutura
- coaserea tapiteriei cu masina sau cu mana
- aplicarea tapiteriei pregatite pe mobila
- capitonarea pieselor de mobilier (canapele si fotolii)
- repararea tapiteriei si restaurea elementelor de mobilier
- capacitatea de a lucra dupa sabloane

CERINTE

- cunostinte in capitonare
- 2-3 ani experienta in tapiterie
- capacitate de a lucra independent
- Engleza, Germana sau Poloneza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: 40 ore/saptamana: de luni pana vineri - 7:30 - 16:30
Conditii salariale: 9,12 Euro Brut/ora - 1100 Euro Net/luna dupa deducerea chiriei

Alte informatii:
- asigurare de sanatate contra sumei de 20 Euro/saptamana (se va deduce din salariu)
- cazarea este asigurata de catre angajator contra sumei de 70 Euro/saptamana (se va deduce din salariu)
- transportul local (de la cazare pana la locul de munca) este asigurat de catre angajator
- posibilitatea de a lucra ore suplimentare

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.