Tamplari si dulgheri - Germania si Olanda

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING recruteaza URGENT tamplari si dulgheri - calificati si cu experienta:

TAMPLARI si DULGHERI – OLANDA si GERMANIA

Numar pozitii vacante: 10
Locatii: diferite locatii, Olanda SI Germania
Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 40

Responsabilitati: Cautam TAMPLARI si DULGHERI cu experienta pentru pentru diverse santiere de constructii din Olanda si .

Descrierea Job-ului:
- sa puteti lucra cu toate tipurile de lemn
-sa puteti lucra independent dupa planurile cladirilor
-construirea scheletilor cladirilor, incluzand stalpii peretilor, grinzi si ramele usilor
-instalarea structurilor, de exemplu ferestre, usi etc.
Se poate lucra si in echipa de 2 tamplari / dulgheri.

CERINTE:
-experienta de cel putin 2 ani in domeniu
-diploma de absolvire a unor cursuri de calificare ca si tamplar/dulgher:
- detineti propriile unelte de mana necesare in activitatea de tamplar / dulgher
-pt. Olanda: limba engleza sau germana: nivel conversational (A2)
-pt. Germania: limba germana: nivel conversational (A2)
-disponibilitatea de a lucra in strainatate
-lucrul in echipa si pe cont propriu
-permis de conducere categoria B
-constituie un avantaj masina proprie pentru deplasari in diferite locatii;

BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Olanda / Germania.

Salariu: (pentru 40 ore lucrate/saptamana)
1800 -2000 Euro net/luna
+ plata orelor suplimentare

Cazare asigurata GRATUIT de catre angajator (singur in camera, acces la bucatarie, baie)

Trnsportul RO – Olanda este platit de catre angajat.
Masina proprie - (detinerea permisului de conducere B este obligatorie).
Concediu anual: 20 zile
Asigurare medicala platita de catre Angajator

ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba engleza sau germana cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.
FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE/COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Toate ofertele de munca in strainatate le gasiti si pe site-ul nostru sau pe pagina noastra de Facebook: Brainsconsulting

CERINTE

CERINTE:

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.