sudori TIG - OLanda

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING recruteaza URGENT sudori TIG calificati si cu experienta:
SUDORI TIG – Olanda

Numar pozitii vacante: 5
Locatie: Olanda - Apeldoorn
Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 40

Responsabilitati: Cautam SUDORI TIG -141 (sudura de teava inox, material group 8) cu experienta pentru a lucra intr-o fabrica ce produce instalatii, tevi si rezervoare pentru industria alimentara si farmaceutica.
Responsabilitati:
- Efectuarea lucrarilor de sudura TIG 141;
- Candidatii, trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice procedeul de sudura;
- Sa aleaga parametrii de sudura;

CERINTE

CERINTE:
- experienta de cel putin 3 ani in sudura TIG (141 – material group 8)
-diploma de absolvire a unor cursuri de calificare ca si sudor – fiecare candidat trebuie sa detina certificat de sudura TIG (141 – material group 8)
Sudare în pozitii plane, verticale, de asemenea, suspendate.
Capacitate materiale: oțel carbon - inox;
Cunoașterea desenului tehnic;
-limba engleza sau germana: nivel conversational (A2)
-disponibilitatea de a lucra in strainatate
-lucrul in echipa si pe cont propriu
- ordonat si precis,
- capacitatea de a lucra cu atentie si in siguranta
- capacitatea de a preda lucrarea la timp si de inalta calitate
- masina proprie pentru deplasae in Olanda reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Olanda
- salariu: 475 - 500 Euro NET/saptamana; 1900 - 2000 Euro NET / luna (pentru 40 ore lucrate / saptamana)
- plata orelor suplimentare
- cazare asigurata GRATUIT de catre angajator (singur in camera, acces la bucatarie, baie)
- asigurare medicala.

Trnsportul RO – Olanda este platit de catre angajat. Masina proprie constitue un avantaj!
Concediu anual: 20 zile
Asigurare medicala platita de catre Angajator
ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba engleza sau germana cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.